Menu:
deel deze site op:

Solidariteitsprojecten van, voor en met blinde en slechtziende mensen.

deel dit artikel op:

Contacteer ons

U kan de foto vergroten via een muisklik of via de entertoets.

Licht en Liefde contacteren

Hebt u vragen over onze organisatie en wat wij voor u kunnen betekenen? Of wilt u zelf meehelpen?

Contacteer ons dan via één van de vlaamsoogpunten. Dat zijn de 'inloopcentra' waar allerlei expertise en organisaties ten dienste van slechtziende en blinde mensen samengebracht zijn.

In elke Vlaamse regio en in Brussel is zo'n vlaamsoogpunt te vinden. Wij staan er steeds klaar om u met raad en daad bij te staan.

U kunt ook het formulier hieronder invullen en verzenden. Wij antwoorden dan zo snel mogelijk!

Opgelet: als u een locatie kiest, zal de pagina automatisch bijgewerkt worden.

VLAAMSOOGPUNTEN

vlaamsoogpunt ANTWERPEN

Durletstraat 43, 2018 Antwerpen
tel. 03 237 59 51
antwerpen@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt BRUGGE

Oudenburgweg 40, 8490 Varsenare
tel. 050 34 30 69
brugge@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt BRUSSEL

Kunstlaan 24 bus 21, 1000 Brussel
tel. 02 230 90 66
brussel@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt GENT

Kortrijksesteenweg 304, 9000 Gent
tel. 09 225 95 29
gent@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt HASSELT

Kuringersteenweg 27, 3500 Hasselt
tel. 011 25 15 56
hasselt@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt KORTRIJK

Lange Munteplein 1, 8500 Kortrijk   
tel. 056 21 85 94
kortrijk@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt LEUVEN

E. Solvaystraat 77, 3010 Leuven
tel. 016 26 05 90
leuven@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt PELT

Meerveldstraat 5, 3900 Pelt
tel. 011 14 02 21
vandevyver.hans@lichtenliefde.be

Toon locatie

ALGEMENE DIRECTIE

Oudenburgweg 40, 8490 Varsenare
Tel. 050 40 60 50
alg.dir@lichtenliefde.be

Toon locatie

Formulier

Vul aub uw gegevens in, velden met een * zijn verplicht in te vullen: