Menu:
deel deze site op:

Solidariteitsprojecten van, voor en met blinden en slechtzienden:
diensten op maat voor mensen met een visuele handicap

Contact

Zoeken

Blijf op de hoogte

Toegang voor medewerkers

Geef aub uw login en wachtwoord op:

Toegang voor bestuurders

Speciale pagina's voor bestuurders.

deel dit artikel op:

Contacteer ons

Als u op een foto klikt, wordt ze groter.

Licht en Liefde contacteren

Hebt u nog vragen over onze organisatie en wat wij voor u kunnen betekenen? Of wilt u zelf blinden of slechtzienden of Blindenzorg Licht en Liefde helpen?

Contacteer ons dan via één van de vlaamsoogpunten. Dat zijn de "inloopcentra" waar allerlei expertise en organisaties ten dienste van slechtziende en blinde mensen samen gebracht worden.

In elke Vlaamse regio en in Brussel is zo'n vlaamsoogpunt te vinden. Wij staan er steeds klaar om u met raad en daad bij te staan.

U kunt ook het formulier hieronder invullen en verzenden. Wij antwoorden dan zo snel mogelijk!

Opgelet: als u een locatie kiest, zal de pagina automatisch bijgewerkt worden.

ALGEMENE DIRECTIE

Oudenburgweg 40
B-8490 Varsenare
Telefoon: 050 40 60 50
E-mail: alg.dir@lichtenliefde.be

Toon locatie

VLAAMSOOGPUNTEN

vlaamsoogpunt ANTWERPEN

Durletstraat 43, 2018 Antwerpen
tel. 03 237 59 51
antwerpen@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt BRUGGE

Oudenburgweg 40, 8490 Varsenare
tel. 050 34 30 69
brugge@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt BRUSSEL

NIEUW ADRES: Kunstlaan 24 bus 21, 1000 Brussel
tel. 02 230 90 66
brussel@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt GENT

Kortrijksesteenweg 304, 9000 Gent
tel. 09 225 95 29
gent@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt HASSELT

Kuringersteenweg 27, 3500 Hasselt
tel. 011 25 15 56
hasselt@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt KORTRIJK

Lange Munteplein 1, 8500 Kortrijk   
tel. 056 21 85 94
kortrijk@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt LEUVEN

E. Solvaystraat 77, 3010 Leuven
tel. 016 26 05 90
leuven@vlaamsoogpunt.be

Toon locatie

vlaamsoogpunt OVERPELT

Meerveldstraat 5, 3900 Overpelt

tel. 011 14 02 21

vandevyver.hans@lichtenliefde.be

Toon locatie

Vul aub uw gegevens in, velden met een * zijn verplicht in te vullen:

Onze Sponsors
BARCO helpt Blindenzort Licht en Liefde Beslist.be solden.be
LICHT EN LIEFDE Oudenburgweg 40, 8490 VARSENARE +32 (0)50 40 60 50 E-MAIL: INFO@LICHTENLIEFDE.BE